Факултет заштите на раду у Нишу за све будуће студенте организује Дан отворених врата у петак, 26. 1. 2024. године у 11 часова у сали 215. У оквиру Дана отворених врата заинтересовани ученици имаће прилику да се: детаљније информишу о студијским програмима основних академских студија који се реализују на Факултету, информишу о активностима које се реализују у лабораторијама: за буку и вибрације, за управљање квалитетом ваздуха, за заштиту од пожара и за превенцију удесних догађаја и упознају и дискутују са наставницима и сарадницима Факултета о условима уписа, начину студирања, могућностима запошљавања, итд.
Истог дана од 13 часова на wеб платформи „На који ћеш факс?“ наш Факултет ће се представити заинтересованим средњошколцима и путем линка хттпс://накојицесфакс.цом/ен/виртуал-лоцатион/43.